PIRKUMA NOTEIKUMI

www.laikagramata.lv

 

 

PIRKUMU NOFORMĒŠANA:

Izvēlieties interesējošos izdevumus un ievietojiet tos grozā;
Ievadiet klienta informāciju - adresi, telefonu, e-pastu un vārdu - lai varam identificēt pasūtījumu.

Pēc pasūtījuma veikšanas un apmaksāšanas uz norādīto e-pastu saņemsiet apstiprinājumu.

 

REĢISTRĀCIJAS DATU IEVADE:

Reģistrācijas dati ievadāmi latviešu valodā ar mīkstinājuma un garumzīmēm;
Ielas nosaukums ievadāms pilniem vārdiem, bez saīsinājumiem;
Klients ir atbildīgs par pieprasītās informācijas pilnīgu un korektu ievadīšanu;

 

PASŪTĪJUMU APMAKSA:

Pasūtījums tiek apmaksāts ar bankas karti vai izmantojot Paypal norēķinu sistēmu.

 

PIEGĀDE:

Pasūtījuma piegāde tiek veikta, izmantojot VAS Latvijas Pasts pakalpojumus. Pasūtījums tiks nosūtīts uzreiz pēc pirkuma apstiprinājuma un piegādāts dažu dienu laikā. Ja pasūtījumu izvēlaties saņemt bez maksas redakcijā, iepriekš sazinieties ar redakciju, lai vienotos par pasūtījuma saņemšanas laiku.
 

PASŪTĪJUMA ATCELŠANA:

Atcelt pasūtījumu var rakstot uz e-pastu ne vēlāk kā vienas darba dienu laikā no pasūtījuma veikšanas un ne vēlāk, kā tikusi veikta pasūtījuma nogādāšana nosūtīšanai Latvijas Pastā. Atsakot pasūtījumu, jānorāda pasūtījuma dati: pasūtītāja vārds, pasūtītie atsakāmie izdevumi, pasūtījuma datums;
 

PASŪTĪJUMA ATDOŠANA:

Pircējam, vienojoties ar apgādu, ir tiesības atdot pasūtīto izdevumu un saņemt pa pirkumu samaksāto summu, ja viņu neapmierina tā kvalitāte (bojāts izdevums).

 

PASŪTĪTĀJA DATU IZMANTOŠANA:

Apgāds nenodos, neizīrēs un nepārdos jūsu datus nekādām trešajām personām. Piegādes vajadzībām, apgādam ir tiesības norādīt Jūsu datus piegādātājam. Apgāds drīkst izmantot Jūsu datus pasūtījuma precizēšanai vai ar pasūtījumu saistītai komunikācijai ar Jums.

 

NOTEIKUMU PIEEJAMĪBA:

Šo noteikumu teksts pakalpojuma saņēmējam ir pieejams internetā http://www.laikagramata.lv/lv/noteikumi/, latviešu valodā.

 

RĒĶINA DOKUMENTU SAGATAVOŠANA:

Puses vienojas, ka laika un līdzekļu taupības dēļ rēķins, ja nepieciešams, tiek sagatavots pēc pieprasījuma un piegādāts elektroniski, un ir derīgs bez paraksta.